Služby

Nabízíme odstranění nečistot (střechy, fasády, okna, solární panely, turbíny) a nanesení ochranného povrchu, který po schůzce společně vybereme. Čistíme střechy, fasády, okna a solární panely po celém Ústeckém kraji. Není problém se domluvit i mimo něj.

Zdarma zaměříme objekt pomocí dronu.

V rámci služeb čistíme okapy od mechů, listů a dalších nečistot pomocí našeho výkonného vysavače.

Cenová kalkulace ZDARMA

S námi můžete očekávat nejenom bleskovou rychlost, ale také maximální bezpečnost pro Vaše střechy, fasády a peněženku. Čistota bez zbytečných nákladů. Inspekce a cenová kalkulace ZDARMA.

Chci čistá okna
Tým DroneBros - Matěj a Marek Kuncovi

Co budeme potřebovat od Vás

Vodu

Potřebujeme se napojit na vodovodní síť, ideálně pomocí venkovního kohoutku nebo na jiný zdroj vody s vhodným průtokem a tlakem, jako je studna či vrt.

Elektřinu

Pro optimální provoz drona a vysavače určeného k čištění okapů budeme nezbytně potřebovat spolehlivé a stabilní elektrické připojení.

Místo pro vzlet / přistání drona

Je nutné vyhradit specifický prostor pro bezpečné přistání a vzlet drona. Tento prostor by měl být dostatečně prostorný a bez překážek, aby se minimalizovalo riziko nehod.

Proč čistit střechu

Prodloužení životnosti střechy

Mechy a jiné rostliny mohou poškozovat střešní materiály. Jejich kořeny mohou pronikat do štěrbin a trhlin v materiálu, což může způsobit poškození střechy a zkrátit její životnost.

Prevence proti poškození

Absorbování vlhkosti a udržování ji na střeše může vést k hromadění vody a vytváření tlaku na střešní materiál, což s časem může způsobit úniky a poškození střechy.

Estetický vzhled

Nečistoty mohou střechu znehodnotit a její vzhled zhoršit. Čistá střecha vypadá lépe a přidává hodnotu domu.

Proč čistit solární panely?

Zvýšení výkonu

Čisté solární panely jsou schopny efektivněji zachytávat sluneční energii a přeměňovat ji na elektřinu. Když jsou panely pokryty prachem, nečistotami nebo i lepkavým povrchem, může se snížit jejich výkon a výnos. Pravidelným čištěním zajistíte, že dosáhnete maximálního výkonu a minimalizujete energetické ztráty.

Prodloužení životnosti

Nečistoty a špína na povrchu solárních panelů mohou způsobit opotřebení a poškození. To může vést k dražším opravám

Úspora na elektřině

Když Vaše solární panely fungují efektivněji, produkují více elektřiny. To může vést k nižším účtům za elektřinu nebo dokonce k možnosti prodeje přebytku energie do sítě.